זייפתם הקשבה? פגעתם ביצירתיות של העובדים

February 28, 2019 מאת דפנה ברמלי גולן

מחקר בהובלת ד"ר דותן קסטרו המראה כי הקשבה לא רק קשורה לביצועים בעבודה אלה גם ליצירתיות של העובד שמקשיבים לו.

להקשיב באמת

מאת רינה בן–עמי

Add News Story here

כך תהפכו למקשיבים טובים יותר

מאת יהודית כץ 21.01.2017

 על פי מטא- אנליזה (סכימה ומיצוי של מחקרים רבים באותו נושא) שעשה פרופסור אבי  קלוגר, הקשבה נמצאה כמשפיעה יותר על ביצועים אישיים מאשר תכונות אישיות אחרות

A review of employee reviews: Listen more, feedback less

By Rex Huppke August 2, 2015

At the end of last week's column, I brought up the overall worthlessness of annual work reviews and introduced a more optimistic feedback approach called "feedforward."

One of the researchers behind this concept is Avraham Kluger, a professor of organizational behavior at the Hebrew University of Jerusalem who has spent much of his career studying feedback and listening.

How to handle too much feedback

By Rex Huppke July 26, 2015

 … So I decided to dig deeper into the research on feedback and was referred to Avraham Kluger, … Kluger has studied feedback for years and reached some surprising conclusions. His research has shown that feedback, positive or negative, can actually reduce work performance.  "Feedback is very dangerous," Kluger said.

The Push Against Performance Reviews

By Vauhini Vara July 24, 2015

…. An earlier study, published in 1996, found that while job appraisals generally improved people’s performance, they had a negative impact on performance more than a third of the time, notably in cases where the assessments focussed on individuals rather than on their performance at particular tasks.

תקשיבו, זה יהפוך אתכם למנהלים טובים יותר

September 28, 2014

...מתוך 4,000 מאמרים שפורסמו רק שמונה הזכירו את המונח הקשבה, וגם זאת רק בהקשרים של הקשבה למוזיקה או להוראות כלשהן, אך אף לא אחד בדק את המונח הקשבה בהקשר תעסוקתי: למשל מנהלים המקשיבים לעובדים שלהם, או אנשי מכירות המקשיבים ללקוחות שלהם.

להעריך מחדש את הערכות העובדים

07.03.2005 מאת עינב בן יהודה

... בשיטת קידום [כיום היא מכונה ראיון מקדם] (Feedforward) המתבססת על גישת חקירה מוקירה (Appreciative Inquiry)  בודקים עם המנהלים בארגון אירועים שונים שבהם דווקא הצליחו - כמו פיתוח עובדים, פיתוח תהליכי תקשורת בארגון ופיטורים.

זהירות, פידבק חיובי לא תמיד עוזר

24/11/2003 מאת ג'ודי מלץ

...החוקרים הבחינו בין שני סוגים של מטלות: מטלות שעושים מתוך רצון ומטלות שמוכרחים לעשות. לדברי קלוגר, "כאשר מדובר במשימות שעושים מתוך רצון, ביניהן הפגנת יצירתיות וחדשנות בעבודה, לקיחות סיכונים, וטיפוח עובדים אחרים - מצאנו כי משוב חיובי ידרבן את העובד, ואילו משוב שלילי ידכא אותו.

"אבל כשמדובר במשימות שעושים אותן בגלל שמוכרחים לעשות אותן, כמו למשל להגיע בזמן לעבודה, לשמור על ניקיון, ולעמוד בלוח זמנים - משוב שלילי דווקא ידרבן את העובד ואילו משוב חיובי ידכא אותו".

Please reload

  • Facebook Clean Grey
  • LinkedIn Clean Grey